Škola > Sportovní akce

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Druhý turnaj v miniházené

autor Bc. L.Pěgřímková
V pátek 1.prosince 2017 proběhl ve sportovní hale BIOS druhý turnaj 10.ročníku KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1.

V kategorii 4.-5.tříd startovaly pouze 3 týmy / bez Žižkova /, které si to mezi sebou rozdaly dvoukolově. A stejně jako v turnaji prvním, tak i v tomto druhém slavil turnajové vítězství při stejném bodovém zisku tým ZŠ T.G.Masaryka / lepší vzájemné zápasy – 18:14, 17:19 /. Masaryčka disponovala vyrovnaným kádrem hráčů, z kterého se celá osmička hráčů dokázala zapsat do listiny střelců. Nejvíce se opět prosazoval Ondřej Bětík a vyrovnaná dvojice Kryštof Kamiš – Jakub Vácha. Se stejným počtem bodů skončil na 2.místě tým ZŠ Jana Palacha Na 3.místě skončil opět bez bodového zisku tým ZŠ Kamenná stezka.

SESTAVY a STŘELCI BRANEK jednotlivých týmů – 4.-5.třídy:
ZŠ T.G.Masaryka: Pavlík /br-3/ - Bětík 28, Kamiš 18, Vácha 18, Hanzl 10, Říha 7, Marek 6 a Karoch 4.

V kategorii 1.-3.tříd  zvítězila ZŠ Žižkov. Druhé místo tentokrát obsadila ZŠ T.G.Masaryka, která prohrála pouze s vítězným Žižkovem / ovšem dost vysoko o 13 branek /. Tým opět spoléhal na střeleckou formu Matěje Mimry, dařilo se také Adamovi Kramářovi. Třetí místo obsadil tým ZŠ Kamenná stezka, na 4.místě skončil tým ZŠ Jana Palacha.

1 3  :     8

SESTAVY a STŘELCI BRANEK jednotlivých týmů – 1.-3.třídy:.
ZŠ T.G.Masaryka: Mimra 45, Kramář 15, Zima 5, Hynek 3, Kloos 2, Komberec 1, Tvrdík 1, Kout a Šimůnek.