P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.01.2018 - 22:39 CET Přihlášení uživatele


Aktuality
O škole
Personální obsazení a počty
Konzultační hodiny
Organizace školního roku
Dokumenty školy
Formuláře ke stažení
Výchovné poradenství
Kariérové poradenství
Prevence rizikového chování
Pro budoucí prvňáčky
Spádové oblasti
SRPDŠ
Třídní schůzky
Žákovský parlament
Projekty
Foto / video galerie
Školní jídelna
Školská rada
Zájmové kroužky
Akce školy
Sportovní akce
Pomáháme
Spolupracujeme
AŠSK
Hala Bios

 

 

 

 

Škola > Sportovní akce

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

FLORBAL

autor Mgr. K.Ptáček
V okresních a krajských florbalových soutěží  sezony 2017/18  žáci naší školy dosáhli několika úspěchů, ale titul a zlatou medaili nevybojovali.
Největšího úspěchu dosáhly mladší žákyně, které vybojovaly  3. místo v krajském přeboru a 2. místo v okrese. Starší děvčata byla druhá v okrese a v krajském kole obsadila 5. místo. K velkému úspěchu měli našlápnuto mladší chlapci, kteří ve skupině a v okresním finále měli skore 35:1 a přesto skončili v okrese druzí a do kraje nepostoupili. Ve finalovém zápase s Palachovkou doslova zkolabovali a nebyli schopni vstřelit branku, která jim stačila k postupu. Starší chlapci v okresním finále po třech vítězství a dvou porážkách skončili bez medaile na 4. místě.
 Mladší žákyně -  krajské kolo 3. místo, okresní kolo 2. místo:
výsledky:  oblast - KHM - KH Žižkov 6:0, KH K.stezka 4:0, KH J.Palacha 1:3,  KHM2   8:1
                    okres -  KHM - KH Žižkov 1:3, KH J.Palacha 1:1, Čáslav Sadová 1:0, Žehušice (vítěz OP)    4:1
                     kraj    -  KHM - Loučeň (2.místo)  1:3,  Kolín 4:3,  semifinále  6.ZŠ Mladá Boleslav (vítěz) 0:4
                                              o 3. místo   KHM - Nové Strašecí 2:0
Kanadské bodování za všechny soutěže:  (body, branky, asistence) 18 (13+5) Brichová, 15 (10+5) Pazderová, 7(6+1) Beranová, 6 (3+3) Lodrová, 5 (2+3) Kouřilová
Celkem 12 utkání , 7 vítězství, 1 remiza, 4 prohry - skore 33:19
Reprezentovala tato děvčata: Šaníková, Vytlačilová, Brichová, Pazderová, Beranová, Sobotková, Pěgřímková, Šubrtová, Řehůřková, Lodrová, Kouřilová, Kršňáková, Sýkorová, Kořínková
 
Starší žákyně - krajské kolo 5. místo, okresní kolo 2.místo
výsledky:   oblast - KHM - KH Žižkov 1:0, Gymnázium KH 2:0, KH J.Palacha 6:0, Církev. gymnázium 2:2
                     okres  - KHM - KH Žižkov 0:0, Čáslav Masarykova 4:1, Církev.gymnázium 3:1, Vrdy 0:2
                     kraj     - KHM - Kolín 2:0, 6.ZŚ Ml.Boleslav 0:3, Benešov, Dukelská 0:0, Mělník 2:1
Celkem 12 utkání, 7 vítězství, 3 remízy, 2 prohry - skore 22:10
 Kanadské bodování za všechny soutěže:   14 (11+3) Brichová, 7 (3+4) Helclová, 6 (4+2) Ladomirjaková, 5(3+2) Staňková, 4 (1+3) Hlavová,.....   dále reprezentovaly Štefková, Kršková, Provazníková, Mikešová, brankářky Kadlečková, Seilerová
 
Mladší žáci - okresní kolo 2. místo
výsledky:     oblast - KHM - KH Žižkov 6:0, KH K. stezka 8:0, Gymnázium KH 6:0
                     okres   - KHM- KH Žižkov 4:0, Círk.gymnázium 4:0, Čáslav Sadová 6:0, Čáslav náměstí 1:0,
                                                KH J.Palacha 0:1                                                                                                     
Celkem  8 utkání,  7 vítězství, 1 prohra  -  skore  35:1                                                                               
Kanadské bodování za všechny soutěže:  17(11+6) Fidra, 16 (7+9) Martin, 9 (7+2) Franc, 9 (6+3) Beil, 6 (2+4) Pokorný - dále reprezentovali Lacma, Ježek, Hájek, Havránek, Knížek, Novák, Machaj, Henrich, brankáři Pražák, Prantl
 
Starší žáci - okresní kolo 4. místo
výsledky :   oblast - KHM - KH Žižkov 3:4, KH J.Palacha 4:0, Círk.gymnázium 3:1, Gymnázium KH 1:3, KH K.stezka 5:1
                    okres - KHM-KH Žižkov 2:4, Vrdy 0:2, Čáslav Sadová (vítěz) 4:2, Zruč 6:0, Gymnázium KH 2:1
Celkem  10 utkání, 6 vítězství, 4 prohry - skore  30:18                                                                             
Kanadské bodování za všechny soutěže:  10 (6+4) Vavřina, 9 (7+2) Fidra, 7 (5+2) Vokoun, 6(3+3) Pleva a Beil,  dále reprezentovali Kutílek, Martin, Chalupa, Červený, Lacman, brankáři Vágner a Fořt
 
Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.


 

 
 
DomůTřídyŠkolní družinaE-mailBakalářiKontakty