1.A, 1.B a 1.C na škole v přírodě – 1.den

Vloženo: 31. květen 2016

Autor : Mgr. L.Hvězdová, P.Formáčková
Dopoledne rodiče přivezli své děti na školu v přírodě ve Zbraslavicích u Starého rybníka. Dětem pomohli vybalit věci z batohů a povlékli povlečení. Po odjezdu rodičů byly děti seznámené s řádem rekreačního zařízení a s pravidly chování. Poté jsme si šli prohlédnout celý sportovní areál. Po vydatném obědě a poledním klidu se děti vypravily na naučnou stezku, kde zjišťovaly názvy zde žijících rostlin a živočichů, v lese stavěly domečky pro skřítky a hrály na schovávanou. Večer jsme psali rodičům pohledy a zazpívali si při harmonice a kytaře. Celý den nám přálo krásné počasí, den se vydařil.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání