Boj o Lepší místo

Vloženo: 23. červen 2017

autor Mgr. B.Králíková
V pátek 23. června probíhalo ve starobylém Rytířském sále Vlašského dvora finále soutěže Lepší místo. Devět odvážných týmů ze tří kutnohorských základních škol se utkalo v klání o 50 000,- Kč. Celou akci organizoval kolínský Prostor spolu s firmou Foxconn, Herold a Technické služby Kutná Hora. V porotě kromě sponzorů zasedli také zástupci místních farností, Kutnohorského deníku a místostarostka města Ing. Zuzana Moravčíková. Školu ZŠ T.G. Masaryka reprezentovali žáci 7.B, L. Fusková, M. Ruszóvá, T. Hudská, D. Mekič, A. Kučera a A.Náhlovský. I když vítězem se tentokrát stala ZŠ Žižkov, naše děti předvedly skvělý výkon. Věříme, že s některým ze svých projektů uspějí budoucí osmáci v následujícím školním roce.