Čertování pokračuje

Vloženo: 2. prosinec 2015

autor Mgr. P.Koudelková, foto K.Koudelka
Dnes děti navštívily se svým pásmem MŠ Benešova 2 (Kytička). Jejich nadšení při zpívání a celém vystupování se přeneslo i na děti ze školky, které se aktivně zapojily do čertovského dovádění. Naši čerti byli velmi chváleni a odměněni nadílkou.
Následovala cesta na další návštěvu, tentokrát do Domova Barbora. Své čertovské umění děti předvedly opět na výbornou. Od vděčných posluchačů dostali drobné sladkosti. Při zpáteční cestě jsme se společně vyfotili u vánočního stromu, který se už brzy rozsvítí.