Divadlo E. Hruškové a J. Přeučila opět u nás ve škole

Vloženo: 18. leden 2016

autor Mgr. P.Formáčková
Dnes do naší školy opět zavítali herci z Prahy Eva Hrušková s manželem Janem Přeučilem. Tentokrát dětem zahráli představení PRAŽSKÉ POVĚSTI. Velmi poutavým a jim vlastním humorným způsobem dětem sehráli pověsti O Horymírovi a Faustův dům.
Jako vždy děti nezahálely, ale do hraní byly také zapojeny. Všichni si zazpívali, zatančili, někteří dokonce i zahráli.
            Budeme se těšit na jejich další představení. Tentokrát přijdou na řadu  řecké báje a pověsti.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání