Držme palce soutěžícím!!!

Vloženo: 13. únor 2018

autor Mgr. j.Červená, Bc. L.Pěgřímková
Právě dnes se účastní pět žáků naší školy natáčení soutěžního pořadu U6 Úžasný svět vědy a techniky pro Českou televizi v Ostravě!
Pro Adélu Ladomirjakovou, Lenku Ayalguu, Andreu Štefkovou, Davida Vu a Adama Řehůřka je to obrovská výzva. Už samotná možnost tvořit tento pořad je velkou odměnou za jejich skvělé školní výsledky. Jdou do toho naplno s heslem: „Přijeli jsme z Kutné Hory, sebereme všechny body.“
Jsou v pořádku na místě, tak ať jim to vyjde!!! O jejich zážitcích vás budeme informovat.