Fotografická soutěž

Vloženo: 14. červen v 0:00

Platnost do: 30. červen 2026 v 23:59

Několik dětí naší školy se zapojilo do fotosoutěže s přírodním tématem. Všechny fotografie byly moc pěkné, ale vyhrát mohl jen jeden.

Žáci 1. stupně postupně odhlasovali, která z fotografií se jim nejvíce líbila a soutěž dopadla takto: 1. místo L. Zimová (4.C), 2. místo M. Zahradníková (3.A) , 3. místo M. Provazník, 4.,5. Místo Ela Malinová (4.C). Dětem děkuji za zájem o soutěž, byly odměněny za svoje příspěvky a věřím, že v příštím roce se zapojí více dětí.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání