Hurvínkův Mikuláš pro druháky

Vloženo: 4. prosinec 2018 v 0:00

Platnost do: 31. prosinec 2026 v 23:59

Naši druháci byli zvědaví, jak se naděluje u Spejblů. Zároveň si chtěli zpříjemnit čekání na příchod Mikuláše a čerta, a tak se vydali na výlet do Prahy do Divadla Spejbla a Hurvínka na loutkové představení Hurvínkův Mikuláš. V této pohádce se děti dozvěděly, co se stalo, když roztržitý pan Spejbl zapomněl na nadílku. Příběh byl plný napětí, humoru, ale i písniček a zimních radovánek. Teď už děti ví, jak to s tou nadílkou bylo. A aby přišel Mikuláš i k nim, budou celý rok hodní! Chachááá!

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání