Kdo si hraje, nezlobí

Vloženo: 9. březen 2017

autor Mgr. P.Koudelková
Žáci třetích tříd byli pozváni na netradiční akci v knihovně, kde měli možnost se seznámit a vyzkoušet mnoho různých her od vydavatelství Mindok. Na začátku se dozvěděli, že hry rozlišujeme na deskové, postřehové , povídací (na rozvoj slovní zásoby), vědomostní, strategické či třeba oblíbené hlavolamy. Zapojit se mohou jak různě početné skupiny, tak jsou hry i pro jednotlivce. Po krátkém úvodu začalo hraní. To nás bavilo! Největší úspěch sklízely hry Hravé kroužky či Duchové. Děti si lámaly hlavy nad barevnými hlavolamy nebo vymýšlely strategii u Goblíků jedlíků. Doba určená pro společné hraní nám neskutečně rychle uplynula. Na zlobení nezbyl čas...