Matematický klokan 2018

Vloženo: 22. březen 2018

autor Mgr. M.Knížková

V pátek 16.3. proběhla na naší škole celorepubliková soutěž Matematický klokan.  Soutěžící jsou podle věku rozděleni do čtyř kategorií: Cvrček (2. - 3. třída), Klokánek (4. - 5. třída), Benjamín (6. - 7. třída) a Kadet (8. - 9. třída). Nejvíce bodů na naší škole v jednotlivých kategoriích získali tito žáci:

Kategorie Cvrček: Eliška Bláhová 2.C – 72 bodů, František Muraňski 3.C – 68 bodů, Lukáš Jiránek 2.C – 66 bodů.

Kategorie Klokánek: Ondřej Bětík, Michaela Richterová 5.A – 114 bodů, Tereza Kouřilová, Jaroslav Marek 5.A – 110 bodů, Anežka Formáčková 5.A – 109 bodů.

Kategorie Benjamín: Patrik Pěkný 6.B – 70 bodů, Ondřej Zinek 7.B, Renata Rudolfová 7.A, Natálie Netíková 7B – 61 bodů, Jonáš Němec 6.A, Martin Dušek 6.B, Andrea Weissová 7.A - 59 bodů.

Kategorie Kadet: Nguenová Linh Anh 8.B – 75 bodů, Lucie Fusková 8.B – 71 bodů, Adam Kučera 8.B – 68 bodů.

Gratulujeme.