Olympiáda v anglickém jazyce

Vloženo: 15. prosinec 2015

autor Mgr. K.Opočenská
Dne 14.12. 2015 na naší škole proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Chlapci a děvčata šestých až devátých ročníků absolvovali poslechový test, pracovali s textem a nakonec  hovořili s vyučujícími anglického jazyka. V kategorii mladších žáků se umístíli 1. Filip Zahradník, 2. Viktor Semenjuk  a 3. Verča Kadlečková. V kategorii starších žáků 1. Jakub Kubík,   2. Dominika Pokorná   a 3.  Ondra Halák. Vítězům i všem  účastníkům velmi blahopřejeme k pěkným výkonům.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání