Osmé třídy na exkurzi ve Světlé nad Sázavou

Vloženo: 5. únor 2019 v 0:00

Platnost do: 28. únor 2026 v 23:59

V rámci nabídek dalšího vzdělávání měli žákyně i žáci jedinečnou možnost navštívit Akademii ve Světlé nad Sázavou. Bylo pro ně připravené dopoledne plné kreativní práce a tvoření. Po úvodním představení školy a otevíraných oborech si je vedoucí rozdělili do několika skupin. Postupně si vyzkoušeli práci v jednotlivých dílnách. Prošli si například sklárnou, keramickou dílnou, brusírnou skla a truhlárnou. Na závěr bychom chtěli všem poděkovat za opravdu zdařile připravený program, který jistě mnohým pomůže při následné volbě další školy.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání