Pipetka 2020 – třetí schůzka

Vloženo: 6. březen v 0:00

Platnost do: 31. březen 2027 v 23:59

Ve čtvrtek proběhla první březnová schůzka družinových dětí v laboratoři a učebně chemie. Tentokrát se jednalo o děti z oddělení paní vychovatelky Evy Vejrostové. Děti vyzkoušely pipetování, zasoutěžily si. Poslechly si o hořlavosti a významu hořčíku pro naše tělo. Byly překvapené jeho podobou i intenzitou vydávaného světla při hoření. Na závěr si samostatně vyrobily bublající sopky. S dobrou náladou, pocitem nově objeveného a vybaveni receptem k výrobě domácí sopky z běžných kuchyňských surovin se odebraly zpět do družiny.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání