Požár na ZŠ TGM Kutná Hora?

Vloženo: 9. říjen 2015

autor textu Mgr. M.Knížková, foto Mgr. D.Mrňáková, D.Roubíček, S.Slanařová
Skutečně? Samozřejmě že ne, to na naší škole probíhal pouze branný den. Vyučování začalo nahlášením požáru na linku 112, evakuací celé školy na shromaždiště a příjezdem požárních vozidel za zvuku sirén.
Hasiči museli uhasit požár a v celé budově vyhledat a ošetřit dva pohřešované žáky, kteří po vyhlášení poplachu zůstali uvnitř školy.
Poté již následoval další naplánovaný program pro jednotlivé ročníky – prohlídka požární techniky, jízda zručnosti na kolech a koloběžkách, beseda s dopravní policií. Žáci si dále v průběhu dne osvojili znalosti ze zdravovědy, topografie, ochrany obyvatelstva před nebezpečnými látkami a dopravní výchovy.
Děkujeme za pomoc při organizaci branného dne hasičskému sboru z Kutné Hory a oddělení dopravní policie v Kutné Hoře.