Psovodi ve škole

Vloženo: 19. červen v 0:00

Platnost do: 30. červen 2026 v 23:59

V úterý 18.6. přišli policejní psovodi navštívit děti z 1. stupně. Během komentované ukázky jsme sledovali práci policejních příslušníků se psy, kteří perfektně plnili všechny příkazy a povely. Dále jsme měli možnost vidět práci psů při zajišťování pachatele, se kterými se policie běžně setkává, ale proti rychlosti a obratnosti trénovaného psa neměl sebemenší šanci a byl zneškodněn. Každý dobře provedený úkol děti odměnily nadšeným potleskem.

Za organizaci celého setkání patří velký dík por. Mgr. Vendulce Marečkové.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání