Recitace 4. a 5. ročníků

Vloženo: 13. únor v 0:00

Platnost do: 28. únor 2027 v 23:59

Dne 12.2.2020 proběhlo školní kolo v recitaci žáků 4. a 5. tříd. Děti měly připravené pěkné úryvky z literatury nebo poezii, všichni byli dobře připraveni. Zúčastnilo se 26 recitátorů. Porota rozhodla takto:

1. místo Vaňková Viktorka

2. místo Benešová Kačka

3. místo Stočková Šárka

Děkujeme všem za účast, vítězkám patří gratulace a dvěma prvním náleží postup do okresního kola do Tylova divadla, které se uskuteční 27.2.2020. Přejeme hodně úspěchů!

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání