Recitace nejmladších žáků

Vloženo: 16. únor 2017

autor Mgr. L.Hanzlíková
Dne 15.2.2017 proběhlo poslední školní kolo v recitaci. Zúčastnili se žáci 1. - 3. tříd, celkem recitovalo 50 dětí. Pro prvňácky to byla taková velká premiéra. Dobrovolně a beze strachu předstoupili před hojné publikum a recitovali své básničky. Odměnou a povzbuzením jim byla chvála a potlesk, všichni dostali diplom a odměny. Bohužel, bylo to jen na zkoušku, postoupit do okresního kola nemůžou. Ale ani ostatní děti nezůstaly pozadu, druháci i třeťáci se opravdu snažili. Moc se nám líbil výběr poezie, rozhodování o umístění nebylo vůbec jednoduché.
Konečné pořadí:
1. místo Prantlová Anežka
2. místo Turková Karolína
3. místo Peterka Jiří Štěpán
Dívky z prvního a druhého místa postoupily do okresního kola, které se uskuteční 16.3.2017 v Tylově divadle.
Všem děkujeme za účast, divákům za podporu, vítězům gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání