Road show s chemií

Vloženo: 4. leden 2016

autor Mgr. J.Červená

První povánoční hodinu chemie strávili žáci 9.B a několik osmáků velmi zajímavě díky Střední půmyslové škole chemické z Pardubic. V rámci projektu Road show s chemií přijeli představit žákům ZŠ svou školu a ukázali jim, jak zábavná chemie může být. Některé pokusy již naši žáci viděli, jiné byly zcela nové a snad některým žákům pomohly pochopit, že chemie je krásná věda plná všemožných objevů. Pokud by se někteří žáci o studium chemie zajímali dále, mohou tento pátek SPŠCH Pardubice v rámci dne otevřených dveří navštívit.

Děkuji za profesionální přípravu dnešní ukázky a všem žákům za aktivitu.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání