Školní kolo biologické olympiády

Vloženo: 27. leden 2016

autor Mgr. A.Voldřichová
Dne  11.1.2016 v odpoledních hodinách proběhlo školní kolo biologické olympiády. Soutěže se zúčastnilo celkem 46 žáků druhého stupně. Žáci řešili nejen teoretické otázky, ale také prakticky poznávali rostliny a živočichy. Na prvním místě se ve starší kategorii umístila Kateřina Kršňáková (9.B) a  v mladší kategorii Zdeňková Terezie (7.A). Všem žákům děkujeme za účast a postupujícím přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání