Školní výlet do Mirakula

Vloženo: 18. červen v 0:00

Platnost do: 30. červen 2026 v 23:59

Týden před vysvědčením se šesťáci vypravili do zábavního parku Mirakulum v Milovicích. Celý den, včetně cest vlakem a autobusem byl jak pro žáky, tak pro pedagogický doprovod dlouhodobě nezapomenutelným zážitkem. Ze starších se zde stali mladší, z mladých ještě mladší. Obří trampolíny, živé bludiště, houpačky, vodní svět, který všichni ocenili jako osvěžení zejména v odpoledních hodinách a celá řada dalších stromových či podzemních labyrintů nás zaujala natolik, že čas zde strávený utekl překvapivě rychle. A zážitky, jako například s nevypočítavostí vodních trysek, tajemným podzemím, kde šlo krom napětí nalézt také Palackého, lanovém světě, který prověřil zdatnost i odvahu a celá řada dalších zážitků, všem žákům krásně vyplnily závěr tohoto školního roku.