Soutěž Matematický klokan 2019

Vloženo: 28. březen 2019 v 0:00

Platnost do: 31. březen 2026 v 23:59

Jako každý rok i letos se naše škola zúčastnila mezinárodní soutěže Matematický klokan. Žáci jsou rozděleni do čtyř kategorií podle ročníku, který ve škole navštěvují. Do první kategorie Cvrček jsou zařazeni žáci 2. a 3.ročníků. Na naší škole zvítězil R. Votava s 63 body, na druhém místě se umístila L. Hájková s 62 body a třetí místo obsadila E. Blahová, která získala 58 bodů. Další kategorií je Klokánek, do které patří žáci čtvrtých a  pátých ročníků. V této kategorii obsadili první tři místa V. Zinek s 97 body, Š. Tvrdík s 91 body a na třetím místě se s 88 body umístili A. Trvaj a T. Břinčil. V kategorii Benjamín, která je pro žáky šestých a sedmých tříd se nejlépe umístili: L. Pospíšilová, N. Černohorská, M. Dušek a P. Pěkný všichni získali 74 bodů. Kadet je poslední kategorií pro žáky 8. a 9.tříd. První tři místa obsadili žáci: L.Fusková s 84 body, A. Štípková 77 bodů a O. Zinek se 74 body. Všem žákům gratulujeme.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání