Ukaž, co umíš!

Vloženo: 27. březen 2018

autor Mgr. B.Králíková, Mgr. M.Šabacká
Soutěž se stejným názvem proběhla v naší škole v pondělí 26. března. Byla určena žákům pátých až devátých tříd, ale přilákala hlavně páťáky a šesťáky. Ti si během zábavného odpoledne vyzkoušeli řadu jednoduchých sportovních disciplín, prokázali svou zručnost, představivost a důvtip, v krátkém testu použili také všeobecné znalosti. Na každého se dostala malá odměna v podobě sladkosti, vítězná družstva získala diplom a drobnou cenu. První místo obsadilo družstvo ve složení A. Timková, K. Kočendová, N. Pospíšilová, L.Heroutová, M. Pasterná, druhé místo získali D. Frydrychová, N. Frydrychová, J. Batěk, M.Baťková a A. Sytařová, třetí místo patří A. Štípkové, A. Heroutkové, L. Nguyenové, K.Jelínkové a J. Pučálkovi. Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další ročník!