Za Chotky a houbami na Kačině

Vloženo: 18. září 2017

autor Mgr. V.Schwarz, Mgr. A.Voldřichová
V pátek 15.9.2017 7. ročníky absolvovaly dva výukové programy na Kačině. Prohlídka vybraných částí zámku byla náplní prvního programu. Zde žákyně a žáci nahlédli do knihovny a divadla, ve kterém si někteří vyzkoušeli, co to znamená stát na prknech, co znamenají svět. Druhý se týkal poznávání hub. V okolí zámku byla vybudovaná naučná stezka, kterou všichni v rámci programu absolvovali. Na závěr proběhlo i netradiční opakování načerpaných znalostí v místní učebně. Pevně věříme, že si to všichni užili.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání