Žáci Sunny Canadian International School hosty naší školy

Vloženo: 13. duben 2018

autor Mgr. M.Šabacká. Mgr. K.Opočenská, Mgr. T.Morawski
Ve čtvrtek 12. 4. nás navštívili žáci česko-kanadské školy z Jesenice u Prahy.
Nejprve absolvovali procházku po Kutné Hoře. Prohlídka chrámu svaté Barbory, Vlašského dvora, kostnice i
Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci se jim líbila. Informace o ostatních památkách jim v anglickém jazyce poskytli naši osmáci, kteří se zároveň stali jejich průvodci.
Poté si naši hosté prohlédli budovu školy a byla jim promítnuta prezentace o historii Kutné Hory.
Děti obou škol navázaly nová přátelství, naši žáci zúročili nabyté vědomosti z angličtiny a budeme se těšit na další setkání.