Záložka do knihy spojuje školy

Vloženo: 10. listopad 2015

autor Mgr. B.Králíková
Naše škola se již pošesté zapojila do mezinárodního projektu Záložka do knihy spojuje školy. Akci organizují Pedagogická knihovna J. A. Komenského v Praze a Slovenska pedagogicka kniznica v Bratislave. Děti vyrobily 360 záložek, které jsme odeslali do spřátelené školy ve východoslovenském Stropkove. Odtud také dorazila zásilka, a tak se slovenské záložky v tomto týdnu dostanou mezi naše žáky. Věříme, že dárek ze Slovenska potěší všechny naše školáky.