Závěrečná reflexe – 3. část projektu Společná cesta

Vloženo: 9. říjen v 0:00

Platnost do: 31. říjen 2026 v 23:59

V úterý 8.10. se čtvrťáci naposledy setkali s lektorkami projektu Společná cesta.

Rozděleni do třech skupin se nejdříve snažili objasnit nelehké pojmy jako je diskriminace, předsudky a rovné příležitosti. Pomáhaly jim při tom krátké vysvětlující texty, kde nechyběly i konkrétní příklady. Potřebné informace mohli získat i od všech přítomných dospělých.

Dále byli žáci vyzváni k celkovému zamyšlení a zhodnocení celého projektu. Své postřehy a názory sepsali a poté společně sdíleli s ostatními spolužáky.

Nejkladněji byla hodnocena 2. část projektu, kdy se sešli žáci 4. ročníků všech kutnohorských ZŠ a společně se poznávali při plnění velmi zajímavých úkolů.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání