Zeměpisná olympiáda

Vloženo: 5. leden 2016

Zobrazeno: 1809×

autor Mgr. V.Trčková
Jako jednu z možností pro prověření zeměpisných dovedností našich žáků jsme i letos využili školní kolo olympiády ze zeměpisu. Ve středu 16.12. se do tohoto vědomostního klání zapojilo bezmála třicet žáků druhého stupně. Olympiáda byla tradičně členěna do jednotlivých kategorií. Kategorii A tvořili žáci 6. ročníku, kategorii B sedmáci a kategorie C slučovala žáky 8. a 9. tříd. Pravdou je, že ani tento rok nebylo zadání vůbec snadné, ale i přesto se jej podařilo některým z účastníku vypracovat velmi dobře.

Výsledky školního kola  olympiády ze zeměpisu 2015/2016 (žáci na prvních místech v každé kategorii postupují do okresního kola):
  KATEGORIE A

1. ALEŠ NÁHLOVSKÝ 58 b.

2.  LUCIE FUSKOVÁ

3. ADAM KUČERA

KATEGORIE B

1.   ADAM ŘEHŮŘEK 60 b.

2.   NATÁLIE VESELÁ 60 b.

3.    DAVID VU

KATEGORIE C

1.    MICHAELA KOSÍKOVÁ 62 b.

2.    PATRICIE PROKOPOVÁ

3.    TOMÁŠ HLAVÁČEK

Všem zúčastněným děkuji a postupujícím žákům gratuluji!