Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

PŘIJELI K NÁM FILMAŘI …

Vloženo: 15. duben 2016

autor Mgr. R.Jásek
Ve čtvrtek 14. dubna zavítali na naši školu filmaři, aby zde natočili promo video k Olympijskému běhu 2016. Účastníme se totiž projektu Sazka Olympijského víceboje od jeho začátku a patříme mezi nejaktivnější školy, proto se zástupci Českého olympijského výboru na nás obrátili s prosbou o natočení videa. Videem bude následně osloveno na 4000 škol v celé ČR, aby uspořádaly vlastní školní závod, podobně, jako jsme jej uspořádali v loňském roce my.
Námětem videa bylo mapovat přípravu dětí na běh formou malování a běhání. A tak žáci 4.A, inspirováni legendárním atletem Emilem Zátopkem, zasedli nejprve do lavic a malovali ve skupinách různými výtvarnými potřebami od Koh-i-nooru panáčka Emila Zátopka, dále rozcvičení před závodem, start, průběh závodu a jeho cíl.
Poté vyběhli ze školní budovy ven a začali si připravovat trasu závodu, kreslili startovní a cílovou čáru, rozcvičili se a vyběhli na trať závodu povzbuzováni svými spolužáky ze 3.B.
Dětem se natáčení velmi líbilo, užily si jej a už se nyní těší, až uvidí výsledek svého snažení. S ním seznámíme i vás.

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání