Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Hlasujte pro náš návrh!

Vloženo: 8. červen 2017

autor Mgr. D.Mrňáková
POSLEDNÍ  MOŽNOST - VE  ČTVRTEK  HLASOVÁNÍ  KONČÍ !
 
Sdružení Prostor a Foxconn opět letos vyhlásily v rámci projektu Lepší místo soutěž pro žáky kutnohorských škol. Vítězný návrh dětí na zlepšení své školy získá 50 000 Kč. Za naši školu připravují tři návrhy žáci ze 7.B :
1 : Chceme střechu nad hlavou!
Když čekáme na vyučování, kroužky nebo přes polední přestávku a venku prší nebo sněží, nemáme se kam schovat. Stejně tak i rodiče, když čekají na školním dvoře na své děti. Chtěli bychom postavit jednoduchý přístřešek, kam bychom se mohli před nepřízní počasí schovat. 
2 : „Hnízdo pro ptáčky“
O přestávkách trávíme hodně času na chodbách, poletujeme sem tam, opíráme se o zeď nebo sedíme jen tak na zemi, protože těch pár sedaček je hned obsazených. Líbily by se nám na chodbách sedací pytle, pohovka, měkký koberec na válení. Tam bychom se rádi uhnízdili se svačinou nebo mobilem!
3 : Chceme být cool, proto nechceme starý stůl!
Jsme sportovní škola, nechceme se jen schovávat nebo sedět, ale chceme se hýbat a bavit se i o přestávkách. Přáli bychom si mít na chodbách pro každého nějakou zábavu, třeba stolní fotbal nebo hokej a pingpongový stůl pro sportovce, akvárium pro přírodovědce, pro čtenáře koutek s časopisy.
Podpořte děti svým hlasováním pro zvolený návrh od 8.6. do 15.6.2017 - odkaz pro hlasování https://lepsimisto.info/ve-skole-kh/hlasovani-kh/

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání