Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

11.ročník KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1.

• Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 30. duben v 0:00

Platnost do: 30. duben 2026 v 23:59

V pátek 26.dubna 2019 proběhl ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici čtvrtý turnaj letošního, již 11.ročníku KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1.

V kategorii 1.-3.tříd startovalo pět týmů a poprvé slavil turnajové vítězství náš tým ZŠ T.G.Masaryka, přesvědčivě bez ztráty jediného bodu. Z celkových 48 branek jich plných 46 zaznamenala dvojice Vojna / nejlepší střelec turnaje / - Kout / nejlepší střelec celé soutěže /.V bráně exceloval nový brankář Damian Hudec, který svou neprůstřelností zajistil svému týmu vítězství,  Na 2.místě skončil tým ZŠ Žižkov, 3.místo obsadil tým ZŠ Jana Palacha. 4.místo obsadil se ziskem 2 bodů tým ZŠ Zbraslavice 5.místo obsadil bez bodového zisku bodu tým ZŠ Kamenná stezka.

NEJLEPŠÍ JEDNOTLIVCI čtvrtého turnaje – 1.-3.třídy:

- nejlepší brankář – Damián HUDEC / ZŠ T.G.Masaryka /

- nejlepší hráč – Michal HIRŠ / ZŠ Žižkov /

- nejlepší střelec – Vincent VOJNA / ZŠ T.G.Masaryka / - 28 branek

ZŠ T.G.Masaryka: Vojna 28, Kout 18, Bartůněk 2, Douša, Hudec, Chvojka a Pěkný

Čtvrtý turnaj KŠL vyhrál v kategorii 4.-5.tříd bez ztráty bodu tým ZŠ Žižkov, na 2.místě tým ZŠ Jana Palacha, Na 3.místě skončila se ziskem 3 bodů ZŠ Zbraslavice, Na 4.místě skončila ZŠ T.G.Masaryka, převážnou část branek zaznamenala trojice Mimra, Vácha a Kramář. A na 5.místě se ziskem 1 bodu skončila ZŠ Kamenná stezka.

ZŠ T.G.Masaryka: Mimra 19, Vácha 13, Kramář 12, Hynek 2, Kloos 1 a Tvrdík

Poslední pátý turnaj KŠL je naplánován na pátek 24.května 2019.