Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Atletická sezona skončila, začínají halové soutěže.

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 13. listopad v 0:00

Platnost do: 30. listopad 2026 v 23:59

Atletická sezona skončila, začínají halové soutěže.

Několika články se vrátíme k  atletickým soutěžím.

 

Atletická olympiáda

Soutěže se zúčastnilo 11 škol KH okresu, závodilo se v šesti kategoriích a bylo rozděleno 192 medailí v 64 soutěžích. Žáci naší školy vybojovali 42 medailí z toho 10 zlatých. Více medailí 43 ( z toho ovšem 19 zlatých) vybojoval pouze Žižkov.

Výsledky:

1. místo - zlatá medaile

Přípravka -  Nela Mocová 60m přek. 12,77, 800m 2:58,6

                     Adam Kloos  60m přek. 12,23, výška 120cm, dálka 384cm, Jaromír Načeradský koule 7,93

Starší žáci-  Natálie Brichová 1500m 6:18,8, 60m přek. 11,31, výška 130, Šimon Pokorný disk 27,59

 

2. místo - stříbrná medaile

Přípravka -  Nela Mocová výška 120, Matěj Mimra 60m přek. 12,34

Mladší žáci-Eliška Vytlačilová 1500m 6:17,4 - (Langrová, Lodrová, Vytlačilová, Pazderová(                                                                                                               

                      4x60m 36,50,  (Franc, Kobylarz, Novák, Říha) 4x60m 34,17

Starší žáci-  Natálie Beranová 60m 9,10, 300m 49,94, 60m přek 11,57, dálka 436, 4x60m - 36,52

                      (Sýkorová, Hájková, Beranová, Brichová), Natálie Brichová disk 19,74, oštěp 20,56,

                      Lucie Kršňáková 1500m 6.34,1, Jiří Henzl disk 26,43

 

3. místo - bronzová medaile

Přípravka -  Barbora Melvaldová 800m 3:09,3, (Zimová, Stočková, Kiliánová, Mocová) 4x60m 42,30

                      Štěpán Jelínek výška 120, koule 7,05, kriket 37,10, (Mimra, Kramář, Jelínek, Kloos)

                      4x60m 38,91

Mladší žáci-Lucie Lodrová 60m přek. 13,21, Eliška Vytlačilová kriket 37,86

                      Miloslav Říha 150m 21,32

Starší žáci-  Natálie Beranová 150m 22,50 Natálie Brichová dálka 423, Šárka Hájková výška 125

                      Šimon Pokorný 150m 19,72, Filip Moc 300m 42,07, Matěj Hájek 1500m 5:34,7,

                      Milan Navrátil výška 140, (Henzl, Havránek, Pokorný, Moc)  4x60m 32,57

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání