Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

BRUSLENÍ - přebor školy

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 11. březen v 0:00

Platnost do: 31. březen 2026 v 23:59

Za účasti 76 žáků (34 dívek, 42 chlapců) proběhl  přebor školy v bruslení. Závodilo se ve sprintu na jedno kolo a  na tři kola (chlapci 8.-9.roč. 5 kol).  Nejvýraznější postavou byla Natálie Brichová, čtyřnásobná zlatá medailistka z celostátní zimní dětské olympiády  v roce 2018.

Výsledky:   6. - 7. ročníky

1 kolo   1. Pazderová Michaela  7a   20,7                        1. Franc Dominik 7a              14,8

              2. Kořínková Barbora 7a        21,0                         2. Knížek Jan 6a                      15,7

              3. Vítová Zuzana 6a                24,1                         3. Janata Tomáš 6a                16,2

              4. Šubrtová Nikola   7b          24,2                          4. Čížek Denis 7a                    17,5

              5. Kočendová Karolína  7b    26,4                          5. Macháček Sebastien 6a    18,2

 

3 kola - 1. Pazderová Michaela  7a   60,8                         1. Franc Dominik 7a              45,7

              2. Kořínková Barbora 7a        63,6                         2. Knížek Jan 6a                      47,8

              3. Šubrtová Nikola   7b           68,0                         3. Janata Tomáš 6a                49,5

              4. Vítová Zuzana 6a                77,0                          4. Macháček Sebastien 6a    52,8

              5. Paštyková Sabina 7a           80,9                         5. Horáček Alexandr 6a         55,1

 

8. - 9. ročníky

1 kolo - 1. Brichová Natálie 8a           14,2                         1. Pokorný Šimon 8a             14,8

              2. Cepková Anna 8a                22,3                         2. Knížek Tomáš 9a                15,1

              3. Helclová Štěpánka 9a         22,6                         3. Zinek Ondřej 8b                 16,6

              4. Chramostová Julie 8a         23,5                          4. Havránek Matěj 8a           17,1

              5. Beranová Natálie 8b           23,7                          5. Ježek Pavel 9a                   17,2

 

3 kola - 1. Brichová Natálie 8a           48,0          5 kol -     1. Ježek Pavel  9a                 81,4

              2. Cepková Anna 8a                62,9                          2. Knížek Tomáš  9a              81,8

              3. Kršňáková Lucie 8b             69,3                          3. Pokorný Šimon 8a            87,9

              4. Chramostová Julie 8a         70,7                          4. Zinek Ondřej 8b                88,6

              5. Helclová Štěpánka 9a         72,7                          5. Havránek Matěj 8a           92,7

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání