Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Plavecko-běžecký pohár Středočeského kraje

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 24. květen v 0:00

Platnost do: 31. květen 2026 v 23:59

Závod byl zahájen v plaveckém bazénu v Kutné Hoře. Závodníci z prvního stupně plavali vzdálenost padesát metrů a z druhého stupně sto metrů. S volným způsobem plavání se nejlépe vypořádal Jan Burýšek, který kraulovou technikou překonal dva bazény za 38 vteřin. Ostatní reprezentanti školy ve vodě hodně bojovali a snažili se vytvořit přijatelnou výchozí pozici do běžecké části.

Běžecká část byla odstartována od nejlepšího závodníka v plavání, kdy ostatní žáci vybíhali s časovou ztrátou získanou z bazénu. Na průmyslovém hřišti se bojovalo o konečné umístění. Bylo k vidění mnoho kvalitních výkonů ve všech kategorií. V chladném počasí se nejlépe popasovala s během Melvaldová Barbora, která na trati 500 m nedala šanci ostatním závodnicím a ovládla svojí kategorii 1. – 3. tříd. Kvalitní běžecké výkony na 500 m předvedli Exner, Burýšek, Peterka, Vácha, Jelínková a Macková. Na delší kilometrové trati úspěšně bojovali žáci 6. – 9. tříd. Dobře běžící Martin, Machaj a Kobylarz nestačili na nejlepší trojici, především pro velkou časovou ztrátu z plavání. Na stupně vítězů vystoupali žáci Pazderová, Ježek, Vokoun a Pražák.

 

Děkujeme za reprezentaci žákům: Melvaldová, Jelínková, Macková, Pazderová, Lodrová, Exner, Burýšek, Vácha, Peterka, Martin, Machaj, Kobylarz, Vokoun, Ježek, Pražák.

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání