Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Plavecko-běžecký pohár Středočeského kraje

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 24. květen 2019 v 0:00

Platnost do: 31. květen 2026 v 23:59

Závod byl zahájen v plaveckém bazénu v Kutné Hoře. Závodníci z prvního stupně plavali vzdálenost padesát metrů a z druhého stupně sto metrů. S volným způsobem plavání se nejlépe vypořádal Jan Burýšek, který kraulovou technikou překonal dva bazény za 38 vteřin. Ostatní reprezentanti školy ve vodě hodně bojovali a snažili se vytvořit přijatelnou výchozí pozici do běžecké části.

Běžecká část byla odstartována od nejlepšího závodníka v plavání, kdy ostatní žáci vybíhali s časovou ztrátou získanou z bazénu. Na průmyslovém hřišti se bojovalo o konečné umístění. Bylo k vidění mnoho kvalitních výkonů ve všech kategorií. V chladném počasí se nejlépe popasovala s během Melvaldová Barbora, která na trati 500 m nedala šanci ostatním závodnicím a ovládla svojí kategorii 1. – 3. tříd. Kvalitní běžecké výkony na 500 m předvedli Exner, Burýšek, Peterka, Vácha, Jelínková a Macková. Na delší kilometrové trati úspěšně bojovali žáci 6. – 9. tříd. Dobře běžící Martin, Machaj a Kobylarz nestačili na nejlepší trojici, především pro velkou časovou ztrátu z plavání. Na stupně vítězů vystoupali žáci Pazderová, Ježek, Vokoun a Pražák.

 

Děkujeme za reprezentaci žákům: Melvaldová, Jelínková, Macková, Pazderová, Lodrová, Exner, Burýšek, Vácha, Peterka, Martin, Machaj, Kobylarz, Vokoun, Ježek, Pražák.

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání