Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Školní liga ZŠ ve florbale - 1. a 4. místo!

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 2. duben 2019 v 0:00

Platnost do: 30. duben 2026 v 23:59

V pondělí, 1. dubna, se ve sportovní hale Klimeška uskutečnil okresní turnaj Školní ligy ve florbale pro žáky a žákyně 1. stupně.

Naše dívky (Kristýna Šuvarinová, Adéla Mauerová, Nela Ladomirjaková, Nela Mocová, Veronika Svobodová, Sára Čermáková, Šárka Štočková, Tereza Melšová, Barbora Melvaldová, Natálie Šlejmarová, Eliška Blahová a Lucie Hájková) v úvodním zápase přehrály ZŠ K. Stezka 5:0 (Štočková 2, Ladomirjaková,, Čermáková, Šlejmarová) dále podlehly 0:2 ZŠ Žižkov, 1:3 ZŠ Vrdy (Ladomirjaková) a stejným poměrem i ZŠ Čáslav-Sadová (Ladomirjaková).  Celkově obsadily 4. místo.

Chlapci nejprve zaznamenali tři výhry ve skupině - 5:0 se ZŠ Zbraslavice (Hynek 2, Hladík 2 a Jelínek), 3:2 nad ZŠ Žehušice (Jelínek 3) a 3:2 se ZŠ Žižkov (Jelínek 3). Skupinu vyhráli   a postoupili do semifinále, kde s přehledem porazili 5:2 ZŠ Vrdy (Polívka 3, Mimra a Hynek). Ve finále nás čekala ZŠ Jana Palacha. V utkání jsme od samého počátku vedli a na konci zápasu svítil na ukazateli stav - 4:3 (Kramář 2, Jelínek, Hynek). Turnajem jsme prošli bez ztráty kytičky, obsadili 1. místo a postoupili do krajského kola!

O velký úspěch se zasloužili Jaromír Načeradský, Adam Kramář, Ondřej Hynek, Matěj Mimra, Kamil Hladík, Marek Dobeš, Štěpán Jelínek, Adam Trvaj, Lukáš Polívka, Zbyněk Břinčil, Tadeáš Kout a Dominik Rejnek.

Všem hráčkám a hráčům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Chlapcům přejeme co nejlepší umístění v krajském kole, které se uskuteční v Kutné Hoře.

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání