Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Turnaj v miniházené pokračoval

• Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 25. březen v 0:00

Platnost do: 31. březen 2026 v 23:59

V pátek 22.března 2019 proběhl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici po cca tříměsíční zimní přestávce třetí turnaj letošního, již11.ročníku KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1.

V kategorii 4.-5.tříd zvítězil ZŠ Žižkov,o bod zpět skončily dva týmy, Masaryčka a Palachovka, při vzájemné remíze rozhodovalo o umístění celkové skóre a v něm byla o 1 branku lepší Masaryčka. Ta tedy skončila druhá, třetí byla tím pádem Palachovka. O další bod zpět skončila na 4.místě Kamenka, která překvapivě porazila Palachovku a tím hodně napomohla k vítězství Žižkovu. Na 5.místě skončila ZŠ Zbraslavice.

Nejlepším střelecem byl opět vyhlášen Jakub VÁCHA

Sestava ZŠ T.G.Masaryka: Vácha 26, Mimra 23, Kramář 14, Komberec 10, Hynek 2 a Tvrdíková 1.

V kategorii 1.-3.tříd startovalo také pět týmů a potřetí za sebou slavil celkové vítězství tým ZŠ Žižkov  Na 2.místě skončil s dvoubodovou ztrátou tým ZŠ T.G.Masaryka, který těžil hlavně z branek nejlepšího střelce turnaje Kouta a dobře mu tentokrát sekundoval Vojna. Na 3.místě skončil tým ZŠ Jana Palacha, 4.místo obsadil nováček ZŠ Zbraslavice. 5.místo obsadil bez bodového zisku bodu tým ZŠ Kamenná stezka.

Nejlepším střelecem byl opět vyhlášen  Tadeáš KOUT .

Sestava ZŠ T.G.Masaryka: Kout 27, Vojna 12, Bartůněk 6, Pěkný 3, Douša a Chvojka 1.

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání