Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

V posledním turnaji ovšem zvítězila v obou kategoriích ZŠ T.G.Masaryka !!!!

• Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 28. květen v 0:00

Platnost do: 31. květen 2026 v 23:59

V pátek 24.května proběhl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici poslední, v pořadí pátý turnaj 11.ročníku KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené.

Naše škola zvítězila jak v kategorii 1.-3.tříd tak 4.-5.tříd!

Jelikož to byl turnaj poslední, vyhlašovalo se především celkové vítězství. V kategorii 1.-3. tříd  jsme získali celkové 2. místo a v kategorii 3.-5. tříd jsme byli třetí z pěti ZŠ. Nejlepšími hráči byli opět vyhlášeni Jakub Vácha a Tadeáš Kout.

Všem reprezentantům  děkujeme za dobrou  reprezentaci naší školy !