Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Spanilá jízda našich házenkářů

Vloženo: 6. listopad 2017

autor Bc. L.Pěgřímková
V pátek 3.listopadu 2017 byl ve sportovní hale BIOS zahájen jubilejní 10.ročník  KUTNOHORSKÉ  ŠKOLNÍ  LIGY  v miniházené, kde se  představily všechny čtyři kutnohorské základní školy - ZŠ Žižkov, ZŠ Jana Palacha, ZŠ Kamenná stezka a ZŠ T.G.Masaryka.
V kategorii 4.-5.tříd startovaly pouze 3 týmy / Žižkov se nepřihlásil /, které si to mezi sebou rozdaly dvoukolově. Při stejném bodovém zisku nakonec slavil turnajové vítězství  náš tým ZŠ T.G.Masaryka. Měli jsme poměrně vyrovnaný kádr hráčů, z kterého jasně vyčníval nejlepší střelec celé soutěže Ondřej Bětík, výrazně podporovaný dvojicí Kryštof Kamiš – Jakub Vácha. Se stejným bodovým ziskem skončil na 2.místě tým ZŠ Jana Palacha, 3.místo obsadil  tým ZŠ Kamenná stezka.
SESTAVY a STŘELCI BRANEK– 4.-5.třídy:
ZŠ T.G.Masaryka: Bětík 32, Kamiš 15, Vácha 13, Hanzl 8, Karoch 4, Marek 4, Říha 4 a Pavlík

Nejlepším střelcem byl vyhlášen náš  Ondřej BĚTÍK  ( 5.A) - 32 branek

V kategorii 1.-3.tříd startovaly týmy ze všech 4 kutnohorských základek a vítězství v úvodním turnaji vybojoval bez ztráty bodu náš  tým ZŠ T.G.Masaryka. Výraznou zásluhu na vítězství naší školy měl jasně nejlepší střelec celé soutěže Matěj Mimra, který soupeřům nasázel 45 z celkovým 52 branek svého týmu. Na 2.místě skončil  tým ZŠ Žižkov, 3.místě skončil  tým ZŠ Kamenná stezka. 4.místo tentokrát obsadil  tým ZŠ Jana Palacha.
SESTAVY a STŘELCI BRANEK jednotlivých týmů – 1.-3.třídy:
ZŠ T.G.Masaryka: Komberec /br-1/ - Mimra 45, Kloos 3, Hynek 1, Kout 1, Zima 1, Chvojka, Šimůnek a Tvrdík A.

NEJLEPŠÍ JEDNOTLIVCI prvního turnaje – 1.-3.třídy byli vyhlášeni rovnou dva naši reprezentanti

- nejlepší brankář – Jakub KOMBEREC
- nejlepší střelec – Matěj MIMRA  - 45 branek

Druhý turnaj KŠL se bude konat opět ve sportovní hale BIOS za 4 týdny – v pátek 1.prosince 2017.