Caruso show na kutnohorské Masaryčce

Vloženo: 28. února v 0:00

Platnost do: 28. února 2027 v 23:59

V pátek 28. února 2020 zněly  budovou ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora tóny populárních písní nejen českých, ale i zahraničních interpretů.  Celkem 12 soutěžních písní z nejrůznějších žánrů populární hudby odzpívalo 21 účastníků 8. ročníku pěvecké soutěže Caruso show.

Již tradičně se o zvuk postaral a v porotě zasedl  hudebník pan  Zdeněk Jeřábek. Další členové poroty také nebyli v naší soutěži nováčky.  Podruhé naše pozvání přijala  ředitelka Městského Tylova divadla slečna Veronika Lebedová a  trojici porotců doplnil ředitel Domu dětí Dominik a zpěvák pan Michal Smrkovský.

Porota neměla rozhodování lehké. Nakonec  dle poroty zvítězil Jakub Staněk s písní V lese před Eliškou Panachovou a Tomášem Břinčilem.  V diváckém hlasování největší podporu a tím Cenu diváků získal Tomáš Jakubec za  píseň Perfect. Odměňovala se i tvořivost diváků – cenu za nejlepší fandítko  získaly  Nikola Šubrtová a Alžběta Timková a zaujal i originální nápad žáků IX. A Honzy Zubce  a Matěje Plechaty.

Všem zúčastněným patří velké poděkovaní – soutěžícím za odvahu vystoupit a porotcům za obětovaný čas.