Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Caruso show na kutnohorské Masaryčce

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 28. února v 0:00

Platnost do: 28. února 2027 v 23:59

V pátek 28. února 2020 zněly  budovou ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora tóny populárních písní nejen českých, ale i zahraničních interpretů.  Celkem 12 soutěžních písní z nejrůznějších žánrů populární hudby odzpívalo 21 účastníků 8. ročníku pěvecké soutěže Caruso show.

Již tradičně se o zvuk postaral a v porotě zasedl  hudebník pan  Zdeněk Jeřábek. Další členové poroty také nebyli v naší soutěži nováčky.  Podruhé naše pozvání přijala  ředitelka Městského Tylova divadla slečna Veronika Lebedová a  trojici porotců doplnil ředitel Domu dětí Dominik a zpěvák pan Michal Smrkovský.

Porota neměla rozhodování lehké. Nakonec  dle poroty zvítězil Jakub Staněk s písní V lese před Eliškou Panachovou a Tomášem Břinčilem.  V diváckém hlasování největší podporu a tím Cenu diváků získal Tomáš Jakubec za  píseň Perfect. Odměňovala se i tvořivost diváků – cenu za nejlepší fandítko  získaly  Nikola Šubrtová a Alžběta Timková a zaujal i originální nápad žáků IX. A Honzy Zubce  a Matěje Plechaty.

Všem zúčastněným patří velké poděkovaní – soutěžícím za odvahu vystoupit a porotcům za obětovaný čas.

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.