Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Čtvrťáci a jejich další den školy v přírodě

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 6. června 2019 v 0:00

Platnost do: 30. června 2026 v 23:59

Ve středu jsme se opět budili písní a přidali jsme rozcvičku na čerstvém vzduchu. Celé dopoledne jsme trávili v lese, protože jsme sázeli malé stromky (lípy, duby). Pevně doufáme a věříme, že se všechny uchytí a jednou, až se na toto místo vrátíme, najdeme je vzrostlé.

Po odpolední koupačce následovala četba o našem hrdinovi, jež nás provází celým pobytem. Pak jsme si zahráli hry Mlsná kozo, kuličky a skákání panáka v soutěžním duchu. Vše bylo jako příprava na čtvrteční odpolední klání týmů. V podvečer jsme se vydali do lesa na dříví. Čekal nás táborák s opékáním vuřtů, zpěv písní, které jsme se zde naučili a aby toho nebylo málo, v závěru večera ještě stezka napříč labyrintem.

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.