Sedmý ročník v adventní Praze

Vloženo: 7. prosince 2018 v 0:00

Platnost do: 31. prosince 2026 v 23:59

Ve čtvrtek vyrazili žáci sedmého ročníku v rámci výuky fyziky na exkurzi do Národního technického muzea. Navštívili nejrůznější expozice, včetně té nejnovější věnované stům let Československa. Nabyté znalosti vyvážili sportovní aktivitou v zábavním parku Jump Arena na Zličíně, procházkou v Letenských sadech či prohlídkou kyvadla na Letné. Vánoční atmosféru nasáli na Staroměstském či Václavském náměstí a velkou zkušeností jim bylo cestování metrem i tramvají. Děti takto nabitý program zvládly s elánem a úsměvem na tvářích.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání