Karkulka na Svatováclavských slavnostech

Vloženo: 29. září 2015

autor Mgr. P.Formáčková
V sobotu odpoledne se někteří žáci a žákyně ze 4. ročníku naší školy představili ve svých rolích v minimuzikálu Červená Karkulka u příležitosti zahájení Svatováclavských slavností. Naši školu také  reprezentoval Kuba Lajsek s písní „Statistika“  a  Kačka Klímová zazpívala píseň  od zpěvačky Adele. Bez příznaků trémy se všichni svých rolí zhostili na výbornou, představení se jim bezvadně vydařilo, za což jim tímto moc děkuji.