Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Návštěva v „botanický“

Vloženo: 7. října 2016

autor Mgr. A.Voldřichová, A.Ladomirjaková
Úterý 4.října 2016 strávili žáci osmých tříd zajímavou návštěvou botanické zahrady v Praze.  Barevný podzim je hezký nejen v zahradách, ale i ve sklenících. K nejzajímavějším místům výletu patřil tropický skleník Fata Morgana. Dokonalá imitace tropických lesů, roztodivné rostliny a nezvyklé barvy a tvary rostlin. To vše bylo k vidění spolu s odborným a poutavým výkladem místních průvodců. Speciální pozornosti našich žáků se těšily masožravé rostliny.
Kromě expozice ve skleníku probíhaly v různých částech areálu botanické zahrady další menší výstavy na téma: dýně, kapradiny a krása dřeva. Žáci si tak odnesli velké množství dojmů a prakticky si tak doplnili teoretické znalosti. Nikoho již tedy nemůže zaskočit otázka, co je gulmojilm, krásnoplodka nebo sekvojovec.

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.