O nejhezčí knižní záložku - vyhlášení vítězů 2019

Vloženo: 12. listopadu 2019 v 0:00

Platnost do: 30. listopadu 2026 v 23:59

V průběhu měsíce září a října proběhl další ročník soutěže O nejhezčí knižní záložku. Děti z prvního i druhého stupně tvořily záložky, které pak putovaly do partnerské slovenské školy.  A výsledky? První místa ve své kategorii vybojovali Šimon Kocourek, 1. A, Kateřina Dražanová, 2. B, Martin Provazník, 5. C, a Matěj Havránek, 9. A. Druhé místo obsadili Pham Ngoc Diem Quynh, 2. B, Viktorie Vaňková a Klára Navrátilová, 5. B, a Adéla Maurerová, 6. A. Třetí místo patří Tee Gryčové, 3. C, Damiánu Hudcovi, 4. A, Ngo Manh Phatovi, 2. B, a Vendule Tvrdíkové, 6. B. Nejaktivnější a nejnápaditější byli žáci prvních tříd. Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme.