Olympiáda v anglickém jazyce 2018

Vloženo: 5. prosince 2018 v 0:00

Platnost do: 31. prosince 2026 v 23:59

Dne 4.12. 2018 na naší škole proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Chlapci a děvčata šestých až devátých ročníků absolvovali poslechový test, pracovali s textem a nakonec  hovořili s vyučujícími anglického jazyka. V kategorii mladších žáků se umístíli 1. Martin Dušek, 2. Patrik Pěkný  a Jan Novák,  3. Lucie Kloosová. V kategorii starších žáků 1. Michaela Sochůrková, 2. Matěj Plechata a Lukáš Kislinger, 3. Šimon Nešpor.  Vítězům i všem  účastníkům velmi blahopřejeme k pěkným výkonům.