Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Olympijský trénink a předání daru Věrce Závorkové

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 17. října 2018 v 0:00

Platnost do: 31. října 2026 v 23:59

Cyklista a ambasador Sazka Olympijského víceboje, několikanásobný paralympijský vítěz     a mistr světa Jiří Ježek, se stal hlavním protagonistou tréninkového dne se Sazka Olympijským vícebojem, který proběhl 17. října v kutnohorské hale Bios. Ptáte se na důvod?

Naše škola se zapojuje do projektu „Česko sportuje“ a účastní se pravidelně od pilotního ročníku SAZKA Olympijského víceboje, ve kterém si vede opakovaně na výbornou. A tak se dostavila odměna v  podobě návštěvy týmu organizátorů spolu s velmi úspěšným paralympionikem.

V moderovaném programu byl dětem nejprve představen bílý tygr Soohorang, maskot ZOH 2018 v Pchjongčchangu. Následovalo bouřlivé přivítání Jiřího Ježka. Za jeho asistence předala paní ředitelka šek Věře Závorkové, bývalé žákyni naší školy. Výtěžek 15.725 Kč za sběr starého papíru má pomoci hendikepované plavkyni splnit její sen - účast na paralympijských hrách v Tokiu 2020. Po gratulaci k narozeninám Jiřího Ježka, které oslavil před pár dny, se začalo sportovat. Pod vedením ambasadora a jeho manželky proběhla nejprve společná rozcvička, při které si děti protáhly celé tělo. Poté se pět družstev přesunulo na stejný počet stanovišť, kde formou kruhového tréninku sportovci poměřili síly v různých disciplínách.

Pomalu se přiblížil konec. Vyhlášení pořadí družstev, závěrečná autogramiáda s fotografiemi na památku a společné foto všech přítomných, zakončily vydařené sportovní dopoledne.

Pane Ježku, jsme rádi, že jste mezi nás zavítal, děkujeme, budeme na setkání s vámi           a organizátory Sazka Olympijského víceboje dlouho vzpomínat.

 

 

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.