Požární ochrana očima dětí

Vloženo: 5. března v 0:00

Platnost do: 31. března 2027 v 23:59

V lednu a únoru proběhlo, již tradičně, školní kolo literární soutěže Požární ochrana očima dětí. Akce, letos věnované prevenci požárů v přírodě, se zúčastnilo 122 žáků. Vznikly zajímavé a čtivé práce, a tak porota mezi páťáky, šesťáky a sedmáky těžko vybírala. První místo vybojovali Natálie Nevrlá z 5. C a Marek Dojčiak z 6. B, druhé místo patří Martinu Provazníkovi z 5. C a Janu Krčmářovi z 6. B, třetí místo náleží Jakubu Kombercovi z 5. B a Nikole Procházkové ze 7. B. Vítězné práce postoupily do okresního kola. Všem účastníkům děkujeme za pěkná literární díla.