Přípravy na jarmark jsou v plném proudu !

Vloženo: 25. listopadu 2022 v 0:00

Platnost do: 30. listopadu 2025 v 23:59

Jak již asi víte, chystáme na podvečer 7.prosince vánoční jarmark spojený se zpíváním koled. O hudební výchově se pilně nacvičuje zpěv, při výtvarné výchově a pracovních činnostech, ale také odpoledne ve družině,  se zase tvoří. Žáci na prvním i druhém stupni malují, lepí, vystřihují, drátkují, omotávají, navlékají korálky, pečou, zdobí.... Díky jejich úsilí a pomoci pedagogů a někdy i rodičů vznikají vánoční ozdoby, svícny, betlémy, perníčky a další vánoční dekorace. Všichni se už těšíme, až Vám vše ve středu budeme moci předvést.