Prvňáčci v Planetáriu Praha

Vloženo: 5. února 2019 v 0:00

Platnost do: 28. února 2026 v 23:59

4.2. žáci 1.A,B,C navštívili pražské planetárium, kde byl pro ně připraven nový pořad "Polaris".
Příběh vyprávěl o vesmírném dobrodružství třech kamarádů (medvěda, tučňáka a chobotnice), kteří podnikli dlouhou cestu od severního pólu k jižnímu
a dále pomocí rakety cestovali k některým planetám naší sluneční soustavy.
Kromě poutavého příběhu děti viděly zářivou hvězdnou zimní oblohu.
Pro všechny prvňáčky to byl velký zážitek.