Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce

Vloženo: 18. prosince 2019 v 0:00

Platnost do: 31. prosince 2026 v 23:59

Dne 17.12. proběhla na naší škole Olympiáda v anglickém jazyce. Soutěž obsahovala tři části – písemnou, poslechovou a konverzační. Cílem bylo zvládání gramatických jevů, orientace v textu, porozumění psanému i mluvenému slovu a komunikační dovednost. V mladší kategorii se na prvních místech umístili: 1. Lukáš Fojta, 2. Eva Hlaváčková a 3. Tereza Mikešová. Ve starší kategorii si nejlépe vedli tito žáci: 1.Michaela Sochůrková, 2. Tom Kulhánek a 3. Jára Čermák.  Blahopřejme!